Candidatul ideal

  • Experienta anterioara in coordonarea operationala/ administrativa a unei echipe;
  • Experienta in activitatea de vanzare si mercantizare;
  • Foarte bune capacitati de coordonare, organizare si motivare a personalului;
  • Abilitati de management si leadership;
  • Capacitate de asumare a responsabilitatii si de luare a deciziilor;
  • Cunostinte de operare MS Office – nivel mediu;
  • Permis auto categoria B – disponibilitatea pentru deplasari frecvente in interiorul judetului Vaslui.

Descrierea jobului

  • Coordoneaza activitatea pe zona alocata, in scopul atingerii obiectivelor;
  • Responsabil de coordonarea si supervizarea activitatii personalului din subordine;
  • Intelege analize si rapoarte privind activitatea in cadrul punctelor de lucru si propune masuri de imbunatatire;
  • Raspunde de coordonarea administrativa si operationala a punctului de lucru;
  • Reprezinta compania in relatiile cu autoritatiile si institutiile statului pe plan local.

Beneficii:

  • Pachet salarial fix si bonusuri lunare corelate cu performanta – peste media pe industrie;
  • Bonus anual consistent in acord cu gradul de atingere a obiectivelor startegice stabilite;
  • Masina de serviciu; laptop; telefon;
  • Cursuri periodice pentru dezvoltarea personala si profesionala;
  • Prime de Paste si Craciun.

Descrierea companiei

Face parte din principalii jucatori din piata Moldovei de FMCG;
Ne dezvoltam in judetul Vaslui cu noi capacitati de depozitare intr-un spatiu modern in vederea dezvoltarii si cresterii calitatii serviciilor oferite clientilor interni si externi.​

Job Category: Vanzari
Job Type: Full time
Job Location: Vaslui

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx, .rtf