free website design templates

CONTACT

 

LICURICI IMPEX SRL – RO4102968 – J04/1020/1993 – Capital social: 1.000.000 RON

Adresa

Onesti, Calea Slanicului F.N., Judetul Bacau

Contabilitate

Email: contabilitate@licurici.com.ro 
Tel / fax: 0234 316 585

Transport

 

Email: transport@licurici.com.ro
Email: operational@licurici-pallex.ro


 

Sediul Social Onesti

Ready for offers and cooperation

Tel: + 40 234 316 585
Fax: +40 234 312 315
Email: contabilitate@licurici.com.ro

BACAU:

Ready for offers and cooperation

Bacau, Calea Moinesti nr. 31, Judetul Bacau
Tel / fax: 0234 561 526
Tel DPL: 0747.133.588
Mail: bacau@office.licurici.com.ro

MOINESTI:

Ready for offers and cooperation

Moinesti, Strada Progresului nr 1, Judetul Bacau
Tel / fax: 0234 361 082
Tel DPL: 0749.010.606
Mail: moinesti@office.licurici.com.ro

IASI:

Ready for offers and cooperation

Iasi, Strada Aurel Vlaicu nr 88, Judetul Iasi
Tel DPL: 0742.111.969
Mail: iasi@office.licurici.com.ro

NEAMT:

Ready for offers and cooperation

Piatra Neamt, Str.Marasesti nr.48-52, Judetul Neamt
Tel DPL: 0756.167.230
Mail: neamt@office.licurici.com.ro

VASLUI:

Ready for offers and cooperation

Vaslui, Strada Cuza Voda nr 43, Judetul Vaslui
Tel / fax: 0235 318 586
Tel DPL: 0731.008.206
Mail: vaslui@office.licurici.com.ro

SUCEAVA:

Ready for offers and cooperation

Com. Scheia, Sat Sfantu Ilie, Str. Morii 228B, Judetul Suceva
Tel / fax: 0330 803 432
Tel DPL: 0752.774.927
Mail: suceava@office.licurici.com.ro

BOTOSANI:

Ready for offers and cooperation

Strada Nucilor, nr 9A, Judetul Botosani
Tel / fax: 0231 516 585
Tel DPL: 0752.774.927
Mail: botosani@office.licurici.com.ro

Cluj:

Ready for offers and cooperation

Calea TURZII, Nr. 239A, Ap. 1a, Cluj-Napoca, Judet Cluj
Te: 0772166573
Mail: gabriela.pop@licurici.com.ro

Grup firme

SUBSCRIBE

Pentru informari periodice asupra joburilor disponibile va rugam sa va inscrieti!